Synology HAT3310-12T unutarnji čvrsti disk 12 TB 7200 RPM 3.5" SATA
PC
527,49
cijena s PDV-om
  • Broj proizvoda
    HAT3310-12T
  • Broj artikla
  • Dostava
    p
    Na zalihi
  • Zaliha
    Na zalihi
  • Garancija
    2 godine
Synology HAT3310-12T unutarnji čvrsti disk 12 TB 7200 RPM 3.5" SATA - Opis
Specifikacije
Značajke
Veličina čvrstog diska3.5 "
Kapacitet čvrstog diska12000 GB
Brzina okretanja čvrstog diska7200 RPM
SučeljeSATA
TipHDD
Komponenta zaNAS
Brzina prijenosa sučelja tvrdog diska6 Gbit/s
Kontinuirana brzina prijenosa tvrdog diska281 MiB/s
Rad 24/7Da
Ograničenje radnog opterećenja180 TB/godišnje
Razina buke, mirovanje20 dB
Prosječno vrijeme između dva kvara (MTBF)1200000 h
Težina i dimenzije
Širina101.85 mm
Težina720 g
Dubina147 mm
Visina26.11 mm
Napajanje
Operating voltage5 / 12 V
Potrošnja energije (zapisivanje)6.85 W
Potrošnja energije (čitanje)6.85 W
Potrošnja energije (pripravnost)3.3 W
Radni uvjeti
Raspon radne temperature (T-T)5 - 60 °C
Dozvoljeni raspon temperatura za skladištenje (T-T)-40 - 70 °C
Opseg relativne vlažnosti pri radu (H-H)5 - 90 %
Raspon relazivne vlažnosti pri skladištenju5 - 95 %