ASUS TUF-GAMING-850G-EVO jedinica za napajanje 850 W 20+4 pin ATX ATX Crno
PC
126,29
cijena s PDV-om
  • Broj proizvoda
    TUF-GAMING-850G-EVO
  • Broj artikla
  • Dostava
    p
    Na zalihi
  • Zaliha
    Na zalihi
  • Garancija
    6 godine
ASUS TUF-GAMING-850G-EVO jedinica za napajanje 850 W 20+4 pin ATX ATX Crno - Opis
Specifikacije
Napajanje
Ukupna snaga850 W
Ulazni napon izmjenične struje100 - 240 V
Tip korekcije faktora snage (PFC)Aktivno
Kombinirana snaga (+3,3V)110 W
Kombinirana snaga (+12V)850 W
Kombinirana snaga (+5V)110 W
Kombinirana snaga (-12V)3.6 W
Kombinirana snaga (+5Vsb)15 W
Max output current (+3.3V)20 A
Max output current (+12V)70.83 A
Max output current (+5V)20 A
Max output current (-12V)0.3 A
Max output current (+5Vsb)3 A
Priključci i sučelja
Poveznik napajanja matične ploče20+4 pin ATX
Duljina kabela napajanja matične ploče500 mm
Broj SATA poveznika napajanja4
Duljina kabela SATA napajanja400, 120 mm
Periferni (Molex) naponski konektori (4-pinski)2
Duljina kabela napajanja uređaja (Molex)400, 120 mm
PCI Express poveznik napajanja (6+2 nožice)3
Priključci za napajanje PCI Express (16-pinski)1
Duljina kabela napajanja PCI Express uređaja500 mm
Poveznik napajanja procesora (4+4 nožice)Da
Vrsta kabliranjaPotpuno modularni
Učinak
Certifikat 80 PLUS80 PLUS Gold
SvrhaPC/osobno računalo
Faktor forme uređaja za napajanje (PSU)ATX
ATX verzija3.1
Prosječno vrijeme između dva kvara (MTBF)120000 h
Tip ležajaDBB
Sadržaj ambalaže
Priloženi kabeliCPU, PCIe, Peripheral (Molex), SATA
Dizajn
Boja proizvodaCrno
Tip hlađenjaAktivno
Broj ventilatora1 ventilatori
Lokacija ventilatoraVrh
Prekidač za uključivanje/isključivanjeDa
Težina i dimenzije
Širina140 mm
Dubina150 mm
Visina86 mm
Težina1350 g
Podaci o ambalaži
Širina ambalaže282 mm
Dubina ambalaže182 mm
Visina ambalaže127 mm